top of page

Asus Laptop Sarj Soketi Değişimi

asus-laptop-sarj-soketi-degisimi.jpg

      Asus laptoplar için laptop sarj soketi değişimi hizmetlerimiz 1 iş günü içinde garantili olarak yapılmaktadır. Asus laptop sarj soketi değişimi gereken cihazlarınızı bize getirdiğinizde öncelikle uzman teknisyenler cihazınızı gerekli testlere alıp daha sonra size sorunun net kaynağını söyleyecektir. Sarj soketi sorunları genellikle cihazın düşmesi sonucu veya kullanılan adaptörün yanlış takılmaya çalışmaktan gibi sebeplerle bozulabilmektedir. Ancak bu tür işlemlerin onarımları servisimizde 6 ay garantili olarak hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Asus Sarj Soketi Fiyatları ve Çeşitleri

    Asus laptoplar için sarj soketi fiyatları genellikle servisimizde 80-190 TL fiyat ortalamalarındadır. Ancak onlarca farklı laptop modeli olduğundan dolayı bu fiyat ortalamaları genellikle laptop modeli ve çeşitlerine göre yine değişiklik gösterebilmektedir. Asus laptopların sarj soketi değişimleri için en doğru bilgiyi 0312 229 65 32 nolu telefondan bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Asus Laptop Sarj Sorunları Çözümleri

asus-laptop-sarj-sorunlari.jpg

    Asus laptoplarda yaşayacağınız sarj sorunları için servisimizde hem sarj soketi değişimleri hemde asus laptop güç entegre değişim hizmetleri bulunmaktadır. Bir anda sarj alma sorunu  yaşayan Asus laptop için asıl sorun sarj soketi olabilir veya bu sorun direkt olarak adaptörünüzden de kaynaklı olabilir. Bu tür durumlarda servisimize geldiğinizde uzman teknisyenler bu durumu test ederek anlayacaktır. Asus laptop sarj adaptörleri için de servisimizde tüm modellere uygun a kalite muadil ve orjinal çeşitli adaptörler bulunmaktadır. Bütün sarj sorunları çözümleriniz için Asus servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page