top of page

Asus Projeksiyon Servisi, Ankara

Asus Projeksiyon Cihazlarının Tamir Merkezi

Projeksiyon cihazları arasında en çok tercih edilen kalite ve uzun süreli kullanım açısından gayet verim alınan cihazlar olan Asus projeksiyon cihazları için Ankara'da teknik servis hizmeti vermekteyiz. Asus Projeksiyon Tamiri merkezimizde projeksiyon lamba değişimi, projeksiyon bakımı gibi hizmetlerimizi garantili ve faturalı olarak yapmaktayız. Bununla birlikte servisimize getirdiğiniz cihazlar için arıza tespitlerimiz ücretsizdir.

asus-projeksiyon-cihazi-tamiri-servisi-a

Asus Projeksiyon Cihazlarının Bakımları

Özellikle birçok projeksiyon markasında olduğu gibi asus projeksiyon cihazı bakımı da çok önemlidir. Uzun sürelerde bakımlarının aksatılması, kullanım sürelerinin yoğunluğundan dolayı zamanla cihazlarınız arıza vermektedir. Bu yüzden bakım periyot süreleri için ortalama 6 ay önermekteyiz. Projeksiyonlarınızın okul veya iş yerinizdeki kullanım yoğunluğuna göre bu süre azalmakta veya uzamaktadır. Çalışma mantığından dolayı projeksiyon cihazları genel olarak ısı dengelemesi için güçlü fanlar ile desteklenmektedir. Bu fanlar çalışırken projeksiyon cihazının içine ortamdaki kirli ve tozlu havayı çekmekte buda teknik arızaların başlıca sebeplerinden olmaktadır. Projeksiyon fan temizliği, projeksiyon bakımı için servisimize belirli dönemlerde gelerek bu tür filtrelerin temizliği konusunda destek alabilir, daha sonra olabilecek daha büyük arızaların önüne geçmiş olursunuz

Asus Projeksiyon Cihazı Lamba Değişimi

Projeksiyon cihazlarının belirli süre gösterim ömrüne sahip olmasının sebebi aslında içindeki lambalardır diyebiliriz.Projeksiyon lamba değişimi hizmetleri servisimizde aynı gün garantili olarak yapılmaktadır. Burada uygulanan işlemin uzman teknisyen tarafından ve orjinal parça kullanılarak yapılması çok önemlidir. Bir çok yerde projeksiyon cihazı lamba değişimi yapıldığı iddia edilse de bu işlemi yaptıracağınız teknik servisi seçerken dikkatli olmalısınız. Asus Teknik Servisi merkezimizde lamba değişimi hizmetlerimiz tamamen garantili ve faturalı yapılmakta olup oluşabilecek tüm müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş bulunmaktayız.

asus-projeksiyon-teknik-servisi.jpg
bottom of page