top of page

Asus Laptop Garantili Ekran Değişimi

Asus Servisi merkezimizde asus marka bütün modellerde laptop ve notebooklarınız için Lcd, Led ekran değişimi / tamiri yapılmaktadır. Günlük hayatımızda iş yoğunluğu vb. durumlarda yanımızda taşıdığımız laptoplarımızın belki de en hassas parçalarından olan ekranları bazı durumlarda arızalanabilir, kırılabilir veya ekstrem durumlarda çatlayabilir. Bu gibi durumlar için en kısa sürede garantili ekran değişimi yapmak için son teknoloji donanım ve uzman teknik ekibe sahibiz. Getirdiğiniz cihazlar için çoğunlukla aynı gün içinde sorunlarınızı çözüp cihazınızı teslim ediyoruz.

Lcd, Led Ekran Kalite Farkları

asus-servisi-lcd-led-ekran-tamiri.png

Günlük yaşantımızda her gün gelişen teknoloji ile orantılı ihtiyaçlarımız da farklılık göstermektedir. Daha büyük ve çözünürlük açısından yüksek performansa sahip Led ekranlar asus laptop ve notebooklarda daha çok tercih edilmektedir.

Kullandığınız cihazların led, lcd ekranları değişimi yapılırken orjinal parça kullanılması, doğru biçimde uygulanması sizin için güzel dönüşler sağlayacaktır. Asus Servisimize getirdiğiniz cihazlar için tamir işlemlerinden sonra belirli çözünürlük testleri yapılmakta, herhangi kusur ve problemlerin olmadığına emin olduğumuzda cihazınızı size teslim etmekteyiz.

asus-servisi-lcd-led-ekran-degisimi.png

Fatura ve Garantili Servis

Maalesef en sık karşılaştığımız müşteri dönüşlerinden bazıları, seçtikleri teknik servislerden yaptırdıkları işlemler sonrasında tekrar aynı veya daha büyük problemlerle karşılaşmalarıdır. Her zaman belirttiğimiz gibi seçtiğiniz teknik servis için en önemli olaylardan biri teknik ekip ve kullanılan parçaların orjinal olmasıdır. Rastgele seçtiğiniz teknik servise cihazınızı emanet etmek size para ve zaman kaybı olarak size geri dönecektir. Asus laptop ekran değişimi için cihazlarınızı çok iyi bilen, tanıyan teknik ekip ve en yeni çıkan teknolojik ürünlerden kurduğumuz asus teknik servisimizde aldığınız hizmet için tarafınıza fatura ve garanti verilmektedir. Her yeni müşterimizi kalıcı müşterilerimiz gibi görmek bu güne kadar oluşturduğumuz müşteri portföyümüz için en önemli etkenlerdendir.

bottom of page