top of page
asus-servisi-ekran-karti-chip-degisimi.p
asus-servisi-ekran-karti-degisimi.png

Asus Laptop ve Notebook Ekran Kartı Değişimi / Tamiri

Asus laptop, notebook cihazlarınızda en önemli parçalardan biri ekran kartı diyebiliriz. Ekran kartları bilgisayarlarınızı kullanırken kullandığınız kişisel grafik programları, oyunlar vb. birçok işlemde önemli role sahiptir. Bilgisayarlarınızda ekran kartınızın sorunsuz ve hatasız çalışması bilgisayarınız performansını oldukça etkileyecektir. Asus ekran kartı değişimi / tamiri yapılırken özellikle kullanılan parçaların orjinal olması, daha sonra işlemi yapan teknik uzman kişinin uygulaması çok önemlidir. Asus Servisi olarak ekran kartı değişimi ve tamir hizmetlerini garantili yapıyoruz.

Ekran Kartı CHIP Değişimi

Laptop ve notebook cihazlarınızda ekran kartı seçerken özellikle dikkat etmenizi öneririz. Eğer hali hazırda bozulan ekran kartınızın onarılma durumu söz konusu değilse servisimizden değiştirilmesi gereken ekran kartı için uzman teknisyenimiz sizin için ihtiyaç ve bütçenize göre en uygun değişim yapılacak ekran kartını seçecektir. Maalesef ülkemizde dolar artışı asus ekran kartı dahil birçok yedek parça için fiyat artışına sebep olmuştur. Bu sebeple amacımız ilk olarak hasarlı veya sorun yaşadığınız ekran kartını onarmak olacaktır. Bunun yanısıra ekran kartlarınız için asus chip değişimi işlemleri de yapmaktayız. Bir çok teknik servis bu işlemi yaparken hassas olan notebook ve laptoplarınız için başka parçalara zarar vermekte ve bu durumdan maalesef müşterilerimizin daha sonra yaşadıkları problemlerden sonra haberi olmaktadır. Bu sebeple seçtiğiniz servis ve teknik uzmanın işini bilen kişiler olmasına dikkat edip, emin olduktan sonra cihazlarınızı emanet etmenizi öneriyoruz. Laptop ve notebooklar sürekli taşıdığımız günlük yaşantımızın bir parçası olan cihazlar gibi görünselerde bazı durumlarda hassaslardır. Ekran kartı değişimi işlemlerinde özellikle  harddisk, anakart, ram gibi diğer parçalara zarar verilmeden yapılması gerektiğini vurguluyoruz.

Faturalı İşlem ve Garanti Süreleri

Asus servisimizden aldığınız teknik hizmetler faturalı ve garantili olarak güvence altındadır. Ekran kartı değişimi, chip değişimi gibi işlemlerden sonra cihazınızda kullandığımız parça orjinal ve garanti kapsamına girmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin teknik servis hizmetlerimizden sonra mağdur olmaması açısından sürekli yanında olmamız diğer birçok firmadan farkımızdır diyebiliriz.

bottom of page