top of page

Asus Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri

Asus-mentese-kasa-tamiri-laptop.png

      Asus Servisi, Ankara merkezimize sürekli olarak gelen yaygın yaşanan sorunlardan biride asus laptop menteşe kırılması, menteşe tamiri, kasa tamiri gibi sorunlar diyebiliriz. Özellikle kullanıcıların laptop kasa ve monitör arasındaki bağlantı noktası yani menteşe kısmında yapacakları ağır bir baskı veya çarpma sonrasında bu parçalar kırılmaktadır. Asus Servisi Ankara olarak bütün laptop kasa ve menteşe tamiri işlemlerinizi büyük ustalıkla yapmaktayız. Bu tür işlerde tamir işlemini gerçekleştirecek uzman teknisyenin donanım ve becerisi çok önemlidir. Çünkü bir çok serviste size laptop menteşe tamiri gibi işlerde direkt kasa değişimi önermektedirler. Bu işlem yedek parça fiyatlarının yüksek olması açısından pahalıdır. Sizin için her zaman en uygun fiyat, kalıcı çözümleri benimsemiş firmamızda önceliğimiz elbette her zaman tamir edilebilir durumda olan parça ve cihazları kurtarmaktır. Bunca zamandır sektörde tecrübemize dayanarak bu şekilde kalıcı müşterilerimizin temellerini attık diyebiliriz. 

Laptop Kasa ve Ekran Ayrılması

    Laptop bilgisayarlar sürekli yanımızda taşınan ve günlük işlerimizde yanımızda bulundurduğumuz cihazlar olarak çok fazla hayatımızda önemli konumda yer almaktadır. Ancak asus laptoplar için bazı zorlanma, çarpma, düşme gibi durumlarda en hassas bölgelerden olan menteşe kırılması fazla rastlanan durumlardandır. Bu tür durumlarda ekranda görüntü varsa bu şekilde laptopa daha fazla zarar vermeden direkt servisimizle iletişime geçerek tamir ve onarım hakkında bilgi alabilirsiniz.

laptop-kasa-tamiri.png

Laptop Kasa Tamiri, Ankara

    Laptop kasa tamiri konusunda servisimizde uzman teknisyen ve tüm teknik donanımımız ile hizmet vermekteyiz. Asus laptop kasa tamiri için asus teknik servisi merkezimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle servisimizde yaptığımız tüm hizmetler garantilidir. Yanii kurtarılabilecek durumdaki kasaların tamiri için servisimizde çalışmalar yapılmaktadır ve en son çare olarak kasa değişimi önerilmektedir. 

bottom of page