top of page

Asus Servisi - Kargo Aşaması

Ankara Asus teknik merkezimize Türkiye'nin her ilinden kargo gönderimi sağlayabilirsiniz. Kargo aşamaları, arıza tespit süreci, işlem süreleri ve garantiler hakkında sizlere bilgi vermekteyiz.

1-) Asus Servis Ankara Merkeze Nasıl Kargo Gönderilir?

Servisimize Türkiye'nin her ilinden kargo ile ürün gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamız MNG'dir. MNG kargo anlaşma numaramızı kargonuzu teslim ederken şubenize söylemeniz yeterlidir.

MNG Kargo Anlaşma No: 399380313

2-) Kargo Ücretleri Nelerdir?

Asus teknik servis merkezimizde sadece ürünlerin gönderim ve alım ücreti müşteriye aittir. Servisimize çok yoğun cihaz gönderiminden ve servis şubemizde arıza tespitler ücretsiz olduğu için bu durumda kargo ücretleri sadece müşterilere aittir. Müşterilerimiz arızalı ve onarım talep ettiği laptop bilgisayarları için anlaşmalı MNG kargoya cihazınızı teslim ettiğinizde ortalama fiyat bilgisi 20-30 TL civarında tutmaktadır.

3-) Arıza Tespit Süreleri Hakkında

Servisimizin haftalık yoğunluğu süreçlere bağlı olarak değişmektedir.Elektronik arızalar (Anakart onarımları, elektrik almayan cihazlar, ekran kartı chipset sorunları vb.) için genellikle servis arıza tespit süreçleri genellikle 1-5 iş günüdür. Klavye değişimi, ekran değişimi, kasa onarımları vb. durumlarda ise servis süreleri genellikle 1-3 iş günüdür. Servisimizde yapılan tüm hizmetler garantili ve orjinal parça desteği ile yapılmaktadır. Bu sebeple tüm arıza tespitler uzman teknisyenlerimiz tarafından detaylıca yapılır ve doğru sonuca varılmadan yanlış bir yönlendirme ve bilgilendirme yapılmaz. 

4-) Garanti Süreleri

Asus laptop servisi olarak yaptığımız tüm hizmetler garantilidir. Tüm işlemler hakkında farklı garanti süreleri mevcuttur. Onarımlarda, değişimlerde, parça değişimlerinde daima garanti verilmektedir. Örneğin; Genel anakart onarım hizmetlerinde 6 ay birebir onarım garantisi verilirken, Asus laptop klavye değişimi, ekran değişimi gibi hizmetlerde ise orjinal parça garantisi olarak 12 ay garantisi verilmektedir.

5-) Detaylı Bilgiler

Servisimize ekstra sormak istediğiniz soru, sorun veya tüm isteklerinizi mesai saatleri içinde telefon, mail ve whatsapp destek hattımız üzerinden iletebilirsiniz.

Servis İletişim Mail

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page