top of page
  • Yazarın fotoğrafıAnkara Asus Servisi

2019'un En iyi Laptop Markaları!

Güncelleme tarihi: 22 Oca 2019

2019'un en iyi laptop'ları hangisi ? Laptop alırken dikkat edilmesi gerekenler, En hızlı ve performansa sahip Laptop modelleri neler ? Tüm bu soruların cevabını Asus Servisi Ankara sitemizin blog makalesinde sizler için açıklayacağız.

2019'un en iyi laptop markaları, Laptop Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
2019'un En iyi Laptop Markalari

Günümüzde yaygın olarak insanların toplama bilgisayar seçmeleri aslında bir nevi istedikleri performans ve parça seçimi için ideal. Ancak Laptop bilgisayarlarda maalesef bu pek mümkün değil. Laptop alırken bu makalemizin size faydalı olacağına eminiz.

Listede belirttiğimiz gibi tüm veriler genel laptop incelemesinde etkili olan Laptopmag tarafından internet yorumları, tasarım, performans dengesinden elde edilmiştir.


1 Lenovo (%87/100)


Lenovo laptop dünya pazarında önemli bir rol oynayan markalardan. Özellikle en çok ilgi çeken ürünlerinden ThinkPad X1 Carbon bu listede olmasında en büyük etken diyebiliriz. Lenovo genel şık tasarım ve performans/hız dengesiyle tüm ihtiyaçlara yönelik laptop çeşitleriyle listenin yıldızı olarak karşımızda.


2 HP (%83/100)


Hp son yıllardaki yazıcı, bilgisayar gibi ürünleriyle etrafımızda şıkça rastladığımız markalardan. Printer ve diğer ürünleriyle göze çarpan hp, laptop listemizde de kendini pek aratmıyor diyebiliriz. Özellikle HP Pavilion Gaming Pc performans açısından bir çok oyun severi kendine bağlamıştı. Bu ilgiye karşılık listemizde 2. sırada yer almakta.


3 ASUS (%81/100)


Asus laptoplar şu ara çok fazla çevremizde yaygın olarak görebileceğimiz türden bilgisayarlar. Özellikle asus firmasının 2017 den itibaren hızlı çıkış sağladığı zenfone serisi, laptop piyasasında da özellikle rekabetçi olmasında etkili oldu diyebiliriz. Asus Vivobook pc asus marka laptopların arasında en göze çarpanlardan diyebiliriz. Şahsen deneme fırsatım oldu ve bana göre listedeki ilk 3. sırada olması tamamen emeklerin karşılığı diyebiliriz. Asus candır, canandır.


4 DELL (%80/100)


Dell marka laptoplar bir çok bütçeye esneklik sağlamasıyla ünlü diyebiliriz. Fiyat dengesini tutarlı ayarlayan firma listemizde 4. sırada. Göze çarpıcı modellerden ziyade tam olarak ne istediğinizi biliyorsanız ve bütçeniz sınırlıysa dell laptop çeşitleri sizin için güzel seçim olabilir.


5 ACER (%79/100)


Acer laptoplar arasında her zaman hayallerimi süsleyen Predator 21X modeli benim favorilerim arasında. Tabii böyle bir bütçeye çıkabildiğinizde elbette alternatif laptoplar çok olabiliyor. Ancak predatorun ultralüks, şık ve performans için dengeleri bozan bir tasarımı var. Henüz sadece kendisini uzaktan izledim ama bir gün predatorla oyun oynamak isterdim.


6 Microsoft (%74/100)


Microsoft bu listede üretimi en az olan marka diyebiliriz. Ancak Surface Laptop modeli tasarımı ve görünümü açısından piyasada baya ilgi çekmişti. Özellikle renkleriyle ünlü surface book ilgi odağı olmayı başarmış ve en iyi 10 listemizde microsoftu 6. sıraya taşımış.


7 Apple (%71/100)


Apple için bu listede ilk 3ü hakeden bir firma olarak düşünsekte, son dönemdeki telefon ve tablet modelleri laptoplarının önüne geçti diyebiliriz. Çünkü firmanın son dönemler de laptop modelleri adına yaptığı çok iyi değişiklikler yok. Ancak teknik destek açısından apple her zaman müşterilerini mutlu etmeyi bilir.


8 Razer (%68/100)


Bütçe sorununum yok, para var huzur var diyorsanız Razer sizin için çok güzel modeller hazırlayan bir firma. Çünkü standart fiyat dengesinin daha üstünde satış fiyatlarına sahip razer laptoplar arasında Razer Blade Pro laptopların efendisi diyebiliriz.


9 MSI (%65/100)


MSI laptop modelleri yine ender rastladığımızı söylesekte gördüğünüz aman gözlerinizi ayırmazsın sanırım. Bazı modellerinde çok ilgi gören MSI laptoplar genel piyasada satış bakımından pek rekabetçi olamadığından listemizde gerilerde.


10 Samsung (%62/100)


Samsung firması özellikle çok şık ve çeşitli ürünler üreten yaygın firmalardan olsa da laptop konusunda listenin sonunda. Aslen samsung tablet ve telefonlarını neredeyse etrafımızda görmemek imkansız. Ancak laptop bakımından pek üretken olmayan firmanın laptopları hız ve fiyat dengesi açısından gayet idealdir. Bi bakmadan geçmek olmaz...


4.584 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Asus Laptop Upgrade - Ram, Harddisk, Ssd

Asus laptop servisi merkezimizde laptop upgrade işlemleri yapılmaktadır. Laptop ram yükseltme, hdd harddiskten ssd harddiske geçiş.

Comments


bottom of page