top of page

       Asus Notebook Servisi olarak sizlere kaliteli ve uygun hizmet anlayışını asus marka tüm cihazlar için tek çatı altında topluyoruz. Asus marka notebooklarınız için yazılımsal ve donanımsal sorunlarınıza çözüm getiriyoruz.

       Asus notebooklardaki sorunlarız için tam donanımlı bir teknik servis oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Cihazlarınız hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olan teknik ekibimiz ve full donanımlı bir teknik servisimiz vardır. Notebook ve laptoplarınız için kullandığımız parçalar orjinal ve aldığınız hizmet tarafınıza fatura ile verilmektedir. Ankara Asus Servisi' nde parça değişimi vb. uygulanan işlemlerde sizlere belirli süreler adına garanti sunulmaktadır. Arıza tespitlerimizden ücret alınmamaktadır. Bununla birlikte cihazınız için yapılan tanı işleminden sonra tarafınıza bilgi verilmektedir. Sizlerin dönüşü üzerine işlemler size verilen tarih içinde bitirilip sizlere tekrar bilgi verilmektedir. Özellikle süreleri uzatan gereksiz yere sizler için mal ve zaman kaybına sahip olan teknik servis işletmelerinden farkımız tamamen müşteri odaklı çalışmalıdır.

       Her zaman Ankara Asus Notebook Servisi olarak bu sebeple müşterimizin kalıcı ve uzun süreli olması adına her zaman yanında olmaktan mutluyuz. Sizleri de en kısa sürede mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Ankara-Asus-Laptop-Servisi.png
AsusAnkaraNotebookServisi.png

Ankara Asus Notebook Servisi

bottom of page