top of page

Ankara Asus Yetkili Servisi arayan bir çok Asus kullanıcısı Ankara'da farklı servislere yönelmekte ve bu durumdan çok fazla mağduriyet oluşmaktadır. Servisimiz Ankara'da 2 yılı aşkın süredir özel Asus yetkili servisi hizmeti sunmaktadır. Bu 2 yıl içerisinde servis kayıtlarımıza göre günlük 20-50 arası cihaz ve aylık olarak ortalama 1.000 den fazla laptop bilgisayar servis kayıtlarımıza işlenmektedir. Bu kayıtlar arasında servisimizde başarılı onarım ile teslim edilen cihaz oranı %65 üzeridir. Asus yetkili servisi birimlerinden hizmet alamayan veya hizmet süresini beklemek istemeyen bir çok müşterimiz için Ankara'da garantili ve kalıcı çözümler üretmek adına tüm teknolojik ekipmana sahip, uzman teknisyenlerden oluşan kadromuzla sizlere hizmetler vermekteyiz.

asus-servisi-kayitlari.jpg

Asus yetkili servisi Çankaya için genellikle müşteri dönüşlerimizden aldığımız cevaplara göre servis süreleri genellikle 12-28 gün arasıdır. Ancak doğru bilgiye ulaşmak için direkt olarak Asus resmi web sayfasından müşteri hizmetlerine ulaşıp almak en doğrusu diyebiliriz.

Asus teknik servisi Ankara merkezimizde tüm modellerdeki Asus laptoplarınız için en hızlı sürelerde kalıcı çözümler üretmekteyiz. Asus yetkili servisi için İstanbul'a cihaz göndermek istemeyen ve işi çok daha acil olan müşterilerimiz için Ankara'da özel olarak verdiğimiz servis hizmetlerimizde önceliğimiz her zaman garantidir. Tüm hizmetlerimizde daima müşteri garantisi sunmakta ve oluşabilecek tüm müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

bottom of page